вівторок, 8 листопада 2022 р.

   5 листопада, у спорткомплексі «Юність» в  місті Ужгороді проходив Всеукраїнський чемпіонат з повітряної гімнастики на якому свою майстерність демонстрували 135 учасників та учасниць із Львівської, Полтавської, Чернівецької, Івано-Франківської, Хмельницької, Тернопільської, Сумської, Харківської, Київської, Закарпатської областей та польського міста Гдиня. У програмі – сольні та групові виступи на повітряних полотнах, повітряному кільці, гамаку та інших повітряних реквізитах. Вікова категорії учасників – від 3-х до 35-и років.

 На запрошення керівника Академії спортивного виховання «Academy of Sport Education» Василя Кута учениці групи №10 з професії :перукар(перукар-модельєр).візажист разом з майстрами виробничого навчання перукарського напрямку Шпонтак Тетяною та Гажлінсською Оленою створювали  довершені образи юних спортсменів зачісками та макіяжем.


 За плідну співпрацю слова вдячності  нашим  учням висловив керівник Академії Василь Кут і Василь Гомонай,   заступник голови Ужгородської міської ради.

Немає коментарів:

Дописати коментар