інша педагогічна діяльність

1.У 2012 році учениця Гелатічева Галина перемогла у І етапі конкурсу фахової майстерності на звання "Кращий з професії перукар", а також посіла І місце у ІІ (обласному) етапі  конкурсу.

2. У 2012 році учениця Гелатічева Галина перемогла у І етапі конкурсу фахової майстерності на звання "Кращий з професії перукар", а також посіла І місце у ІІ (обласному) етапі  конкурсу.


3. У 2013 році взяла участь у роботі  засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сфери обслуговування та підготувала доповідь щодо обміну досвідом підвищення фахової майстерності майстрів під час курсів підвищення кваліфікації, стажування.

 4. У 2014 році представила колекцію постижерних виробів на   фестивалі молодих дизайнерів "Арт-революція-2014" та була відзначена Дипломом конкурсу.

 5. У березні 2015 року  переможниця ІІ (обласного) етапу конкурсу фахової майстерності з професії перукар (перукар-модельєр) Войош Вікторія разом з майстром представляла Закарпаття на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії та посіла 8 місце.
6. У листопаді 2015 року учениця Крак Олександра представляла Закарпаття на першому міжнародному конкурсі професійної амйстерності "WORLDSKILLS International" - змаганні з професійної майстерності для учнів професійно-технічних навчальних закладів, коледжів тощо.


7.У 2016 році розробляла пакети комплексних  кваліфікаційних  завдань для проведення атестаційної експертизи училища з професії перукар (перукар-модельєр), візажист.

8.14.03.2017 року на базі училища був проведений перший єтап Всеукраїнського конкурсу "Кришталевий янгол" в якому взяла участь учениця групи Рапа Антоніна в номінації "Креативне фарбування волосся"

9.У 2018 році  учениця Кривецька Анжеліка представляла Закарпаття на  міжнародному конкурсі професійної майстерності "WORLDSKILLS International" - змаганні з професійної майстерності для учнів професійно-технічних навчальних закладів, коледжів тощо.

10.У 2019 році учні групи №6 з професії: перукар (перукар-модельєр),візажист представили свої творчі роботи.


11.У 2020 році учні групи №10 з професії :перукар (перукар-модельєр),візажист виконували  творчі в умовах дистанційного навчання. Роботи були виконані і оформлені у виді презентації.

12.17.11.2021році в групі № 6 з професії :перукар (перукар-модельєр),візажист були проведенні директорські контрольні . На яких учні продемонстрували виконання різніх видів макіяжу.


13.


Немає коментарів:

Дописати коментар