інша педагогічна діяльність

 - 03 лютого 2022 року пройшов випускний іспит у групі № 6 з професії «Перукар, перукар-модельєр, візажист»  на присвоєння кваліфікації візажист.
        На якому здобувачі освіти другого курсу складали випускний іспит у два етапи: перший – виконували тестові завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки на платформі Classtime, другий – представляли для комісії дистанційно екзаменаційні роботи (презентації) – виконані на моделях жіночий вечірній та фантазійний макіяжи.
            

За рішенням екзаменаційної комісії здобувачам освіти була присвоєна кваліфікація візажист.
        Голова державної кваліфікаційної комісії Віра Панасівна Дегтяр, майстер перукарської і візажної справи салону краси «VsA», відзначила якісну підготовку учнів і запевнила, що такі спеціалісти завжди будуть мати попит на ринку праці.

17.11.2021році в групі № 6 з професії :перукар (перукар-модельєр),візажист були проведенні директорські контрольні . На яких учні продемонстрували виконання різніх видів макіяжу.

  
- У 2020 році учні групи №10 з професії :перукар (перукар-модельєр),візажист виконували  творчі в умовах дистанційного навчання. Роботи були виконані і оформлені у виді презентації.


 - У 2019 році учні групи №6 з професії: перукар (перукар-модельєр),візажист представили свої творчі роботи 


 -  У 2018 році  учениця Кривецька Анжеліка представляла Закарпаття на  міжнародному конкурсі професійної майстерності "WORLDSKILLS International" - змаганні з професійної майстерності для учнів професійно-технічних навчальних закладів, коледжів тощо.


 

 - 14.03.2017 року на базі училища був проведений перший єтап Всеукраїнського конкурсу "Кришталевий янгол" в якому взяла участь учениця групи Рапа Антоніна в номінації "Креативне фарбування волосся"

 - У листопаді 2015 року учениця Крак Олександра представляла Закарпаття на першому міжнародному конкурсі професійної амйстерності "WORLDSKILLS International" - змаганні з професійної майстерності для учнів професійно-технічних навчальних закладів, коледжів тощо.

 

 - У березні 2015 року  переможниця ІІ (обласного) етапу конкурсу фахової майстерності з професії перукар (перукар-модельєр) Войош Вікторія разом з майстром представляла Закарпаття на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії та посіла 8 місце.

 


 - У 2014 році представила колекцію постижерних виробів на   фестивалі молодих дизайнерів "Арт-революція-2014" та була відзначена Дипломом конкурсу.

-  У 2012 році учениця Гелатічева Галина перемогла у І етапі конкурсу фахової майстерності на звання "Кращий з професії перукар", а також посіла І місце у ІІ (обласному) етапі  конкурсу.
У 2012 році учениця Гелатічева Галина перемогла у І етапі конкурсу фахової майстерності на звання "Кращий з професії перукар", а також посіла І місце у ІІ (обласному) етапі  конкурсу.
  

  

Немає коментарів:

Дописати коментар