понеділок, 21 березня 2022 р.

 Участь у тренінгу

Як нам уже відомо, найбільшою ланкою серед професій, що призводять до емоційного вигорання, є професії, в так званій сфері “людина- людина”.

Педагоги, як не прикро, входять в п’ятірку професій, де спостерігається найбільший показник вигорання, зі значною статистичною цифрою – цілих 65 відсотків, згідно з дослідженням вітчизняних вчених.

    Саме тому, 25 січня 2022 року я прийняла участь у тренінгу який провела практичний психолог закладу освіти Євгенія Боринська на тему ” Шлях до себе”. Метою тренінгу було: інформування про синдром емоційного вигорання, його причини, наслідки та шляхи подолання; профілактику психічного здоров’я педагога; розвиток самоусвідомлення, саморефлексії та самоаналізу як необхідної складової психічного здоров’я сучасної людини.

    Тренінг був дуже цікавий, під час тренінгу було розглянуто теоретичні засади синдрому емоційного вигорання і практичні вправи на самодіагностику, саморефлексію, а також аутотренінг для релаксації та швидкого приведення себе в стан спокою, розслаблення та заспокоєння.Немає коментарів:

Дописати коментар